لوله بازکنی و تخلیه چاه

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

دانلود اپلیکیشن
تخلیه چاه

تخلیه چاه تخلیه چاه لوله بازکنی تخلیه چاه تخلیه چاه تخلیه چاه لوله بازکنی تهران تخلیه چاه تخلیه چاه تهران تخلیه چاه لوله بازکن تخلیه چاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تخلیه چاه تشخیص ترکیدگی لوله تخلیه چاه حفر چاه تخلیه چاه حفر لوله بازکنی تخلیه چاه لوله بازکنی جردن تخلیه چاه لوله بازکنی ولیعصر تخلیه چاه لوله بازکنی ولنجک تخلیه چاه چاه بازکنی تخلیه چاه فنر لوله بازکن تخلیه چاه لایروبی چاه تخلیه چاه لوله بازکنی سعادت تخلیه چاه لوله بازکنی در نیاوران تخلیه چاه لوله بازکنی شریعتی تخلیه چاه تخلیه چاه شبانه روزی تخلیه چاه لوله بازکنی زعفرانیه تخلیه چاه لوله بازکنی شبانه روزی تخلیه چاه حفاری چاه فاضلاب تخلیه چاه لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی تخلیه چاه لوله بازکنی میرداماد تخلیه چاه لوله بازکنی ونک تخلیه چاه خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه حفر چاه فاضلاب تخلیه چاه اسید لوله بازکن تخلیه چاه لوله بازکنی سعادت آباد تخلیه چاه لوله بازکنی  صادقیه تخلیه چاه لوله بازکنی پیروزی تخلیه چاه لوله بازکنی تهرانپارس تخلیه چاه تخلیه چاه لوله بازکنی تخلیه چاه تخلیه چاه فاضلاب تخلیه چاه لوله بازکنی قیطریه تخلیه چاه

دستگاه لوله بازکنی لوله بازکنی لوله بازکنی تهرانسر لوله بازکنی لوله بازکنی تهران بزرگ لوله بازکنی

 لوله بازکنی

لوله بازکنی یکی از مسائلی است که کماکان به آن برخورد کرده ایم. گرفتگی لوله فاضلاب هم جز مسائلی است که ممکن است در هر زمان و هر ساختمانی اتفاق بیفتد و ما را مجبور به انجام لوله بازکنی کند.  پر شدن چاه، بسته به عوامل مختلف، در زمان های مختلفی اتفاق می افتد. مثلا در چاه هایی که در قسمت های کوهستانی شهر باشند ( سنگی باشند ) دارای کشش آب کمتری هستند و همین امر باعث پر شدن پیاپی چاه در چند سال می شود ولی چاه هایی که دارای کشش بالایی هستند و از جنس شنی ، شاید پس از 20 یا 25 سال پر شوند.

ولی معمولا چاه ها از جنس خاک معمولی هستند. در هر صورت برای اینکه چاه ساختمان کشش بیشتری داشته و آب بیشتری را در خاک نفوذ دهد باید پس از تخلیه کردن چاه، شروع به لایروبی چاه فاضلاب کنیم تا لایه های دیواره های چاه کنده شده و آب راحت تر به زمین نفوذ کند گاهی اوقات وجود انواع مختلفی از مواد نظیر مو، مواد پلاستیکی، چربی های فراوان و غیره، باعث ایجاد لایه ای مقاوم به آب می شود که این بستر ضد آب سرتاسر پیکره ی کانال فاضلاب را می پوشاند و نتیجه ی آن جلوگیری از نفوذ آب در چاه می باشد.

همین موضوع باعث زود سر ریز شدن چاه شده از علایم  پرشدن چاه فاضلاب می توان به بوی بد فاضلاب در ساختمان، بالا زدن آب توالت و گرفتگی توالت، باز نشدن توالت، وجود حشرات موزی چندش آور مثل سوسک در ساختمان نام برد در زمین های غیر ماسه ای، عدم کشش و مکش آب در خاک بوجود می آید که به علت کم قطر بودن چاه و نداشتن انباری، مادر چاه در زمانی مشخص پر می شود. در زمین های شنی، خطر پرشدن چاه به مراتب کمتر از زمین های خاکی است.

 

 تخلیه چاه

تخلیه چاه در مواقع ضروری ما را وادار به انجام می کند و در مواقعی که راه آب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته می شود و آب به خوبی حرکت نمی کند خساراتی را به بار می آورد.شما می توانید هر از چند گاهی باید با سیفون تلمبه زدن یا از مواد باز کننده لوله مثل چنته یا اسید استفاده کنید تا راه آب باز شود، اما اشکال اینجاست که استفاده از این مواد به خودی خود باعث دردسر می شود، چون اسید و چنته باعث از بین رفتن لوله ها می شود. ساده ترین و مطمئن ترین و بی خطرترین راه استفاده از شرکت های معتبر از قبیل شرکت ایزوبام که از دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی و تخلیه چاه استفاده می کند. دستگاه ژنراتور چاه بازکن وسیله ای پیشرفته برای باز کردن لوله استفاده می شود که هیچ صدمه ای به لوله فاضلاب وارد نمی شود.

 

لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران

لوله بازکنی تهران یکی از خدمات شرکت خدمات فنی ایزوبام است که با تجربیات کسب شده در زمینه هایی از جمله لوله بازکنی و تخلیه چاه و تشخیص ترکیدگی لوله ها و رفع آن ها  حاضر به ارائه خدمت به مشتریان خود می باشد. لوله بازکنی شبانه روزی ایزوبام به صورت وسیعی در درون شهر می باشد. به طوری که می توان از لوله بازکنی غرب تهران، لوله بازکنی شرق تهران ، لوله بازکنی نیاوران، لوله بازکنی ولنجک، تخلیه چاه تهران و دیگر نقاط شهر و حتی در سراسر کشور  نام برد، پس کافی است تلفن خود را بردارید و با شماره 09303365110 تماس گرفته و در هر کجا که باشید ما خودمان را در کم ترین وقت به شما می رسانیم.

 مراحل کار بدین شکل است:

  • گرفتگی را چک و بررسی می کنیم.
  • سپس دستگاه را به برق وصل می کنیم.
  • و با توجه به گرفتگی سرفنر را به آرامی درون لوله و شبکه های فاضلاب گذاشته و گرفتگی را برطرف می کنیم.
  • و دستگاه را روشن کرده و فنر در لوله ها به چرخش درآمده تا به نقطه ای از شبکه که گرفته شده است برسد و موارد اضافی و ضایعات را به خود جذب کند.
  • این مرحله بسیار مهم است و باید به طور دقیق انجام شود.
 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی لوله با دستگاه یکی از راه هایی است به عنوان پیدا کردن نشتی لوله های فاضلاب . شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که سقف یا دیوار منزلتان نم داده باشد که اگر در آپارتمان باشید ممکن است از طبقه ی بالا باشد ولی اگر خانه ی ویلایی داشته باشید این مشکل از خانه خودتان نشات گرفته و باید دنبال چاره ای بود حال به شما می گویم که در مواقعی که با این مشکل رو به رو شدید باید چه کار کنید اگر ترکیدگی نامعلوم باشد باید از دستگاه نشت یابی استفاده کنید که این دستگاه به درد کسانی که کارشان این نیست نمی خورد و بهتر است به افراد کارشناس مربوط به این کار خبر بدهید. البته این ترکیدگی در مواقعی بزرگ و قابل دید است اما اینکه این ترکیدگی از کجاست مشکل را حل نمی کند و باید به دنبال چاره بود. برای رفع مشکل و آشنایی با دستگاه ترکیدگی می توانید ادامه مطلب را دنبال کنید.